Kiedy miałam 8 lat mama zaprowadziła mnie do szkoły muzycznej, gdzie śpiewałam w chórze oraz uczyłam się gry na skrzypcach. Jednak zawsze fascynowała mnie muzyka pochodząca z Sali tanecznej, znajdującej się w tym samym budynku. Kiedy przechodziłam obok tej Sali, zawsze zaglądałam do środka, żeby zobaczyć co tam się dzieje.

W końcu zdecydowałam się powiedzieć mamie, że interesuje mnie taniec, a ona zgodziła się mnie tam zaprowadzić pod jednym warunkiem, że nie będzie to miało wpływu na moją karierę muzyczną oraz szkołę. Wkrótce taniec stał się moją pasją, którą mam w sobie do dziś i którą ciągle rozwijam.

Taniec jest dla mnie bardzo ważny-jest częścią mnie. Pozwala mi na kontrolę własnego ciała, a także na wyrażenie najgłębszych emocji.

Moje największe osiągnięcia w tańcu to- 1 miejsce podczas ukraińskich Mistrzostw w standardzie, 2 miejsce w międzynarodowym turnieju w Kijowie w standardzie, 2 miejsce w konkursie „ Rytm Pecher’ska” w dziesięciu tańcach kategorii dorośli. 70-te miejsce w standardzie na najbardziej prestiżowym turnieju tańca na świecie Blakpool Dance Festiwal.

W nauczaniu w Studio Tańca Arthur Murray najbardziej lubię atmosferę, którą tworzą instruktorzy wraz z naszymi wspaniałymi studentami. Cudownie jest patrzeć na ludzi, którzy czerpią niezwykłą radość z tańca i stają się coraz lepsi w tym, co robią na naszym parkiecie.

Jeśli chodzi o mój ulubiony taniec, to ciężko jest mi wybrać bo wiele zależy od mojego nastroju. Czasami moim ulubionym tańcem jest spokojny i romantyczny Walc, chwilami namiętne i energiczne Tango, a bywa, że najbliższy jest mi pełen szczęścia i radości jive

Trzy słowa, które najlepiej mnie opisują, to pozytywnie nastawiona, energiczna i wymagająca