Moja przygoda z tańcem rozpoczęła się gdy miałam 5 lat – poszłam na zajęcia taneczne by towarzyszyć mojej starszej siostrze. Dwa lata później po raz pierwszy wzięłam udział w turnieju tańca i jako najmłodsza w swojej konkurencji zdobyłam pierwsze miejsce! Już wtedy rozumiałam, że taniec będzie mi towarzyszył już zawsze.

Moje największe osiągnięcia w tańcu z to zdobycie mistrzowskiej międzynarodowej klasy w sportowym tańcu towarzyskim w wieku 13 lat, ukończenie kursu na instruktora sportu, udział w ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach, rozwijanie się pod okiem mistrzów i szkolenia u najlepszych trenerów w Polsce. Jednak moim najcenniejszym sukcesem są wszystkie osoby które nauczyłam tańczyć.

Najbardziej w pracy Arthur Murray cenię sobie atmosferę, która panuje w naszym studio, dzięki wspaniałym ludziom którzy u nas tańczą oraz świetnemu team’owi z którym się doskonale uzupełniamy. Taniec jest ciężką pracą ale nauka innych ludzi jest dla mnie prawdziwą pasją.

Mój ulubiony taniec to tango które jest ekspresyjne, pełne namiętności a zarazem bardzo eleganckie. To również doskonałe połączeniem tańca standardowego i latynoamerykańskiego, dlatego każdy  może się w nim odnaleźć i szybko zakochać.

Trzy słowa, które mnie najlepiej opisują to:  życzliwa, wymagająca, kompetentna.

z matim