Moja przygoda z tańcem rozpoczęła się w wieku 6 lat, gdy mama zaprowadziła mnie do Ogniska Baletowego na zajęcia taneczne. Wówczas taniec klasyczny stał się moją pasją, którą pielęgnowałam przez 8 następnych lat.

Moje największe osiągnięcia w tańcu to… nauka tańca najbardziej opornego Studenta, z którym miałam przyjemność pracować, zakończona powodzeniem! Ludzie, którzy przychodzą do mnie zajęcia są dla mnie ciekawym wyzwaniem, bo wychodzę z założenia, że nie ma osoby, której nie da się nauczyć tańczyć. Trzeba mieć tylko odpowiednie podejście.

Najbardziej w pracy Arthur Murray cenię sobie ludzi z którymi mogę pracować, Studentów którzy do nas przychodzą i możliwości jakie Studio daje  swoim Instruktorom – ciągłe szkolenia, warsztaty, egzaminy – wszystko by ciągle stawać się lepszym w tym, co się robi. Arthur Murray daje wiele możliwości osobom, które są częścią tej tanecznej społeczności – pokazy tańca na całym świecie, turnieje pro – am w różnych zakątkach świata i poznawanie ludzi, których łączy ta sama pasja. To jest dla mnie najcenniejsze.

Mój ulubiony taniec to salsa, bo jest energiczna, gorąca, radosna i łączy w sobie wiele różnych elementów muzycznych jak i kroków tanecznych . Sama poznałam wiele technik tanecznych – balet, taniec jazzowy, taniec towarzyski, dlatego nie jestem osobą, która jednokierunkowo patrzy na taniec.. Ponadto salsa rozwinęła się w miejscu, do którego marzy mi się podróż – na gorącej Kubie..

Trzy słowa, które mnie najlepiej opisują to..uśmiechnięta, wrażliwa i przede wszystkim bardzo cierpliwa.

10376713_640246379385779_9106709520665644885_n