Moja przygoda z tańcem rozpoczęła się w przedszkolu - gdy miałem 6 lat. Początkowo nie chodziłem na zajęcia taneczne, ale pewnego dnia zorganizowane zostały zajęcia otwarte, na które poszły wszystkie dzieci. Od tamtej pory zawsze chciałem uczestniczyć w zajęciach, a najbardziej podobały mi się tańce w parach. Właśnie dlatego przyjąłem zaproszenie do Sportowego Klubu Tanecznego, gdzie trenowałem taniec towarzyski przez 12 lat.

Moje największe osiągnięcia w tańcu to uzyskanie najwyższej międzynarodowej mistrzowskiej klasy tanecznej „S”. Zdobycie tytułu Mistrza Okręgu Małopolskiego, Wicemistrzostwa Polski Południowej oraz półfinalisty Mistrzostw Polski. Na koniec kariery tanecznej reprezentowałem Polskę na Drużynowym Pucharze Europy, gdzie zdobyliśmy 2 miejsce.

Najbardziej w pracy Arthur Murray cenię możliwość poznawania nowych, ciekawych ludzi, którzy tańczą w naszym Studiu oraz to, że mogę dzielić się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem tanecznym-to sprawia mi ogromną satysfakcję. Nasi studenci wraz z teamem instruktorów tworzą wspaniałą atmosferę, co powoduje, że praca w Studiu Tańca Arthur Murray to sama przyjemność.

Mój ulubiony taniec to samba, ponieważ jest rytmiczna i pełna energii. Jednak najlepsze jest to, że tańcząc sambę można pozwolić sobie na odrobinę brazylijskiego szaleństwa.

Trzy określenia, które mnie najlepiej opisują to: energiczny, pozytywnie zakręcony, cierpliwy.