Metody nauczania

Metoda Arthura Murraya zyskała światową sławę w 1914 roku, kiedy to sam Arthur był czołowym instruktorem tańca. Jego unikalna technika oparta jest na nauce podstawowych kroków, które później łączone są w różny sposób, w różnych rytmach i tempie. Nauka podstawowych kroków jest więc w rzeczywistości nauką podstaw wszystkich tańców! Metoda Murraya została opracowana tak aby już na początku czerpać z tańca pełnymi garściami.

Zajęcia Indywidualne i Grupowe

Zajęcia indywidualne pozwalają opanować kroki i technikę tańca w prosty i szybki sposób. Zajęcia grupowe są uzupełnieniem lekcji indywidualnych, dają możliwość poznania innych tancerzy, a także rozwinięcia nawyku tańca z różnymi partnerami, w różnych układach tanecznych.

W globalnym świecie tańca

Dziś wszystkie Studia Arthura Murraya na całym świecie realizują ten sam program, nie ma więc znaczenia gdzie zaczyna się taneczna podroż, po wczorajszych zajęciach w Studio w Toronto dziś mogą Państwo kontynuować w Studio w Krakowie. Ten sam program nauczania, jak również wysoce wyszkolona kadra instruktorska są gwarantem płynnego przejścia pomiędzy zajęciami, nawet jeśli dzielą nas miliony kilometrów. Będąc członkiem światowej rodziny Arthura Murraya mogą Państwo objechać świat dookoła, nie tracąc przy tym ani jednej lekcji..