Wasz Pierwszy Taniec Ślubny

Dzień Ślubu jest jednym z najbardziej oczekiwanych, wymarzonych i najważniejszych dni naszego życia. Studio Tańca Arthur Murray wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Nowożeńców, pragnie zaprosić na naukę Pierwszego Tańca.

Dla instruktorów tańca Studia Arthur Murray nie ma rzeczy niemożliwych! Gdy decydują się Państwo oddać w nasze ręce, mają Państwo gwarancje, że ten Pierwszy Taniec oczaruje gości, a ten szczególny dzień uczyni jedynym i niepowtarzalnym.

Nie martwcie sie Państwo wyborem piosenki czy choreografii, już na pierwszych zajęciach nasi instruktorzy przedstawią ofertę zarówno typowego jak i bardziej nowoczesnego tańca ślubnego, pomogą w wyborze utworu i tańca kierując sie Państwa oczekiwaniami i predyspozycjami.

Podczas gdy część par decyduje się na tradycyjny taniec jak Walc czy Foxtrot, inni wolą nowoczesne klimaty Rumby czy nawet Tanga. Bez względu na różnorodność oczekiwań, nasi instruktorzy sprawią, że Państwa marzenia staną się rzeczywistością! Zapraszamy na lekcję pierwszego tańca do naszej szkoły Arthur Murray w Krakowie.